KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13163296
*
nr 1316 3296
Pastell
Carl Brandt, Landskap, 51x17 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2020
kl 20:07:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/3 13:44:45
1
200 kr
29/3 14:00:29
2
200 kr
29/3 14:00:31
1
200 kr (Budbetjänt)
30/3 07:13:20
3
400 kr
30/3 13:47:45
4
300 kr
30/3 13:47:45
3
350 kr (Budbetjänt)
30/3 13:47:59
4
400 kr
30/3 13:47:59
3
400 kr (Budbetjänt)
30/3 13:48:06
4
450 kr
30/3 13:50:14
3
600 kr
30/3 19:37:12
1
600 kr
30/3 19:37:12
3
600 kr (Budbetjänt)
30/3 19:37:23
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26
-
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:49
*
Pastell
Läs om budbetjänten
nr 1316 3296
Pastell
Carl Brandt, Landskap, 51x17 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/3 13:44:45 | 1 | 200 kr |
29/3 14:00:29 | 2 | 200 kr |
29/3 14:00:31 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
30/3 07:13:20 | 3 | 400 kr |
30/3 13:47:45 | 4 | 300 kr |
30/3 13:47:45 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
30/3 13:47:59 | 4 | 400 kr |
30/3 13:47:59 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
30/3 13:48:06 | 4 | 450 kr |
30/3 13:50:14 | 3 | 600 kr |
30/3 19:37:12 | 1 | 600 kr |
30/3 19:37:12 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
30/3 19:37:23 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
6041 Minkjacka
Pastellmink, storlek: 36-38 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:26 -
5014 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Spanjorska, 68x4..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:49